Szkoła dzisiaj Historia Statut szkoły Galeria zdjęć z lat 60-70 Galeria zdjęć z lat 80-tych Godziny pracy Regulamin szkoły Program wychowawczy szkoły. Program profilaktyki Świetlica Szkolna Nabór nauczycieli. Orły Trójki Rada Rodziców

Szkoła dzisiaj

Dzisiejsza szkoła to 365 uczniów i 35 nauczycieli. Szkoła posiada 15 oddziałów klasowych - 9 w nauczaniu zintegrowanym i 6 w klasach 4-6. W szkole znajduje się 13 sal lekcyjnych. Szkoła posiada nowoczesną czytelnię multimedialną, bogato wyposażoną bibliotekę, 2 pracownie komputerową z 25 stanowiskami dla uczniów + 2 nauczycielskie, przestronne i nowocześnie wyposażone pomieszczenia do nauki. Przy szkole działa świetlica szkolna obejmującą swoją opieką prawie 100 uczniów (posiłki - bardzo smaczne i tanie), w której dzieci mogą spędzać spokojnie i twórczo czas przy zajęciach plastycznych i muzycznych. W szkole znajdują się 2 salki gimnastyczne, w której dzieci realizują zajęcia wychowania fizycznego i gimnastyki korekcyjnej. W szkole działają liczne koła zainteresowań: taneczne - prowadzone przez p. Katarznę Jędraszczyk, teatralne - p. Annę Pauch, wokalne - p. Marię Pękalę, akrobatyczne - p. Hannę Kaczyńską, matematyczne - p. Agnieszkę Bielecką, polonistyczne - p. Małgorzatę Szczepanowską i p. Annę Pauch, historyczne - p. Ewę Więcek, ekologiczne - p. Izabelę Hibner-Majewską. Zajęcia prowadzi też logopeda - p. Joanna Socha. Uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu konkursach na szczeblu powiatu, województwa i kraju. Osiągali tam dobre lokaty. Szkoła jest jedną z dwóch szkół podstawowych, które pozostały na terenie miasta Chojnowa.

ul. T. Kościuszki 30