sp3chojnow@poczta.onet.pl tel. 768188543:
Poniedziałek 21.08.2017

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.

Rok szkolny 2017/2018 rozpoczynamy 4 września (poniedziałek) o godz. 9.00 na placu przed szkołą.

Posiedzenie rady pedagogicznej - 30 sierpnia 2017 r. (środa) o godz. 10.00.

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Witamy na naszych stronach

• 11.08.2017

Do rozpoczęcia nowego roku szkolnego roku zostały jeszcze 3 tygodnie. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się w poniedziałek 4 września 2017 r. o godz. 9.00 na placu przed szkołą.
    Egzaminy poprawkowe - 28 sierpnia (poniedziałek) o godz. 10.00.
    Rada pedagogiczna - 30 sierpnia (środa) o godz. 10.00.

• 30.06.2017

W menu po lewej stronie uaktualniono wykaz podręczników, które będą obowiązywać w roku szkolnym 2017/2018.

Uczniowie wszystkich klas (od I do VII) otrzymują je za darmo - wypożyczane są one z biblioteki szkolnej uczniom. Podręczniki są wieloletnie, więc uczniowie po roku ich użytkowania muszą je oddać w jak najlepszym stanie, by mogli z nich korzystać w kolejnym roku kolejni uczniowie. Ćwiczenia są "jednorocznego" użytku, tzn. przechodzą one na własność uczniów po roku użytkowania. Bardzo prosimy rodziców i uczniów o zadbanie o te podręczniki, by mogły one po roku wrócić w jak najlepszym stanie do biblioteki.

• 29.06.2017

W czwartek 22 czerwca tuż przed uroczystym zakończeniem roku szkolnego w klasach III nastąpiło podsumowanie trzyletniej pracy uczniów w ogólnopolskim programie „Mały Mistrz”. Program ten skierowany został do dzieci z klas I-III szkół podstawowych, a jego ideą było propagowanie aktywnej postawy. Podczas oficjalnego zakończenia programu uczniowie otrzymali legitymacje wraz ze zdobytymi odznakami w ciągu całego okresu trwania „Małego Mistrza” oraz wspólnie zagrali ostatni mecz unihokeja.

• 25.06.2017

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego w sali chojnowskiego Domu Kultury wręczone zostały również statuetki oraz cenne nagrody rzeczowe dla uczniów szczególnie wyróżniających się w działalności na forum szkoły oraz poza nią. Laureatami tegorocznych Orłów Trójki 2017 zostali: Piotr Suchecki, Marta Krasna, Sara Kułacz i Marceli Kułacz. Gratulacje dla wyróżnionych.

• 25.06.2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury. Wręczone zostały tam wyróżnienia dla najlepszych uczniów za ich całoroczną pracę, za wzorową zachowanie, wzorową postawę, 100% frekwencję, Orły Trójki oraz wiele innych. Uroczystość zaszczycił Burmistrz Miasta Chojnowa p. Jan Serkies. Nagrody zostały ufundowały przez Radę Rodziców działającą przy Szkole Podstawowej nr 3 oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych.

• 25.06.2017

Na przedwakacyjny piknik klasa IIIc ze swoją wychowawczynią została zaproszona do p. Pirogów.

• 21.06.2017

Uczniowie klasy IVa wzięli udział w konkursie Erlebnisreise mit Deutsch (Z niemieckim w drogę) organizowanym przez Goethe Instytut. Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie za udział w konkursie i stworzenie zdjęcia - stopklatki, które nawiązuje do tytułu projektu. Gratulacje!

Katarzyna Bartłomiejczyk

Zdjęcie w galerii zdjęć.

• 21.06.2017

Uczniowie klasy IIIa brali udział w konkursie pięknego czytania organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną i zajęli tam I i III miejsce. Gratulacje.

• 21.06.2017

Pierwszaki ze swoimi wychowawczyniami odwiedzili Ostaszów, gdzie wzięli udział w warsztatach oferowanych przez gospodarzy.

• 21.06.2017

Z okazji zbliżających się wakacji klasa IVa pod opieką swojej wychowawczyni przedstawiła zasady bezpieczeństwa obowiązujące każdego z nas.

ul. T. Kościuszki 30