sp3chojnow@poczta.onet.pl tel. 768188543:

Niedziela 20.01.2019

Zajęcia Hajdasz.

Zajęcia w ramach Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier Centrum Hajdasz odbywają się w piątki o g. 13.35-14.30. Więcej informacji pod numerem telefonu 501 214 025.

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Witamy na naszych stronach

• Zabawa karnawałowa klas I-IV.
    16.01.2019

Klasy I-IV miały dzisiaj swój bal karnawałowy. Przy profesjonalnym prowadzeniu DJ-a, wszyscy bawili się świetnie. Zabawa mogła się odbyć dzięki uprzejmości Powiatowego Zespołu Szkół, który użyczył nam salę gimnastyczną na tą imprezę. Podziękowania dla organizatorów oraz dyrekcji PZS.

• XVIII Dziecięcy Festiwal Kolęd i Pastorałek.
    15.01.2019

Na odbywającym się dzisiaj w legnickim Atrium XVIII Dziecięcym Festiwalu Kolęd i Pastorałek nasz uczeń Michał Kowalczyk zajął II miejsce. Sukces jest tym cenniejszy, gdyż Michał był jednym z 30 śpiewających uczestników. Gratulacje dla młodego artysty.

• Podaruj nam swój 1%.
    12.01.2019

https://www.sp45lodz.pl/images/images/procent2.pngSzanowni Rodzice, Przyjaciele

Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie!

Będziemy bardzo wdzięczni, jeżeli 1% należnego podatku za rok 2018 przekażecie naszej szkole
    za pośrednictwem
    STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ TRÓJKI.

Liczymy na Państwa życzliwość. Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci
    i szkoły.

Pamiętajcie o tym, składając swoje zeznanie roczne, czyli popularnego PIT'a! Wystarczy w rozliczeniu PIT za rok 2018 wskazać jako organizację: Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki oraz numer KRS 0000321822.

• Konkurs "List do Świętego Mikołaja"

Rozstrzygnięty został zimowy konkurs "List do Św. Mikołaja".
    Wyniki czekały na zmianę pogody, bo brak śniegu uniemożliwił skuteczny kontakt z adresatem listów. Jego opinia była dla jury bardzo ważna. Prac konkursowych wpłynęło bardzo wiele. Ośnieżone i przymarznięte wyniki przedstawiają się następująco:
    Klasy I-III
    Miejsce I
    Iga Grzesiak kl.3a
    Martyna Sokołowska kl.2a
    Miejsce II
    Magdalena Chłodnicka kl.2a
    Adam Łanicki kl.1b
    Miejsce III
    Blanka Kuliniak kl.2a
    Amelia Matczak kl.2b
    Oliwia Ziembowska kl.2a
    Michalina Gładun kl.2a
    Aleksandra Walz kl.3a
    Klasy IV-VI
    Miejsce I
    Julia Kamińska kl.5c
    Miejsce II
    Angelika Kozioł kl.6b
    Miejsce III
    Laura Ziembowska kl. 6b

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy. Wręczenie nagród odbędzie podczas apelu szkolnego.
    Wolontariuszki Św. Mikołaja

• "Syzyfowe prace" w radiu i telewizji.
    04.01.2019

Klasa VIIIa na zakończenie lektury obowiązkowej "Syzyfowe prace" przygotowała krótkie inscenizacje prezentujące bohaterów i główne zagadnienia powieści. Jako formę realizacji obrali audycje radiowe i telewizyjne, znane teleturnieje i konkursy. Na wesoło i poważnie powtórzyli treść i problematykę utworu. Ich występom przyglądali się koledzy i koleżanki z klas siódmych.

Ewa Wołoszyn

• Wycieczka klasy 8a.
    04.01.2019

W poszukiwaniu świątecznego nastroju wyjechaliśmy do Wrocławia - stolicy Dolnego Śląska. Odwiedziliśmy najpiękniejszy bożonarodzeniowy jarmark w naszym regionie. Kolejnym punktem programu były zajęcia edukacyjne w Centrum Nauki Hydropolis. Doskonale przygotowani do zimowej przerwy powróciliśmy do swych domów.

Ewa Wołoszyn

• Szkolne jasełka 2018.
    21.12.2018

Stało się już tradycją, że w okresie przedświątecznym uczniowie przedstawiają szkolne jasełka. Podobnie było w tym roku. Nasi uczniowie od klasy III do klasy VII występujący pod opieką s. Hiacynty zaprezentowali piękne przedstawienie. W fabułę opowieści wigilijnej zostały wplecione tańce, piosenki śpiewane solo i zespołowo, rap oraz humor. Wszyscy aktorzy spisali się wyśmienicie. Zaprezentowane zostały dwa przedstawienia: dla młodszych klas i klas starszych.

Podziękowania dla wszystkich aktorów, s. Hiacynty za reżyserię, p. Magdzie za piękne dekoracje, p. Zbyszkowi za pomoc techniczną, p. Jurkowi za profesjonalną obsługę techniczną, dk Tomaszowi za pomoc reżyserską oraz dla wszystkich rodziców wspierających to przedsięwzięcie.

• Świąteczne kolędowanie.
    21.12.2018

21.12 nasi uczniowie kolejny raz wybrali się z wizytą do Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Legnicy.

Dzieci pod kierunkiem pani J. Trajewskiej przygotowały program artystyczny o tematyce bożonarodzeniowej oraz zajęcia plastyczne. Wspólne wykonywanie dekoracji świątecznych pokazało, że między wychowankami placówki i dziećmi SP3 zaczynają powstawać przyjacielskie relacje. Wizyta w ośrodku dała mnóstwo wzruszeń i emocji zarówno osobom niepełnosprawnym jak i uczennicom naszej szkoły. Dzieci rozpoznają się wzajemnie, cieszą na swój widok oraz chętnie podejmują współpracę. Mamy nadzieje, że uda nam się podtrzymać tę tradycję, ponieważ wspólne spotkania przynoszą wszystkim wiele radości i wzruszeń.

• Warsztaty świąteczne klasy VB.
    20.12.2018

Środa 19.12.2018 r. dla klasy VB była bardzo miłym i pracowitym dniem. Razem z gośćmi p. Joanna Więcław i jej uczennicami zrobiliśmy niezwykłe bożonarodzeniowe ozdoby. W tym roku na warsztatach z prostych materiałów wyłoniły się przepiękne choinki. Dziękujemy naszym gościom za przygotowanie i pomoc w tworzeniu klimatu świątecznego.

Klasa VB z wychowawcą.

• Spotkania wigilijne w klasach,