sp3chojnow@poczta.onet.pl tel. 768188543:

Poniedziałek 20.08.2018

Rozpoczęcie roku szkolnego.

W poniedziałek 3 września o godz. 9.00 rozpoczynamy nowy rok szkolny 2018/2019 w szkole przy ul. Kościuszki (wszystkie klasy i wszyscy uczniowie).

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Witamy na naszych stronach

• Stypendium szkolne 2018/2019.
    16.08.2018

W sekretariacie szkoły można pobierać druki wniosków o przyznanie stypendiów szkolnych - świadczenia pomocy materialnej o charakterze socjalnym. Stypendium przysługuje uczniom zamieszkałym na terenie miasta Chojnowa, u których w rodzinie dochód netto na jedną osobę w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku nie przekracza 514 zł.

Wypełnione wnioski wraz z decyzją dyrektora szkoły o pozytywnym zaopiniowaniu należy składać od 01 września 2018 r. do 15 września 2018 r. w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 9.

• Terminy, terminy...
    13.08.2018

Zgodnie ze ogłoszonym w czerwcu harmonogramem czynności związanych z zakończeniem roku szkolnego 2017/2018 i rozpoczęciem roku szkolnego 2018/2019 przypominamy, że egzaminy poprawkowe odbędą się w poniedziałek 27 sierpnia 2018 r. o godz. 10.00 w szkole przy ul. Kościuszki. Rada pedagogiczna rozpoczynająca nowy rok szkolny odbędzie się czwartek 30 sierpnia 2018 r. o godz. 10.00. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla wszystkich klas tj. od I do VIII - poniedziałek, 3 września 2018 r. o godz. 9.00 na placu przed szkołą.

• "Aktywna tablica" - zapytanie cenowe.
    16.07.2018

Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie zwraca się z zapytaniem cenowym dotyczącym zakupu, montażu i szkolenia dla nauczycieli 2 monitorów interaktywnych w związku z uzyskaniem dotacji w ramach programu "Aktywna tablica".

Zapytanie ofertowe na dostawę, montaż i szkolenie dla nauczycieli 2 monitorów dotykowych wraz z OPS lub INTEL NUC:

Specyfikacja produktu (minimalne parametry):

Technologia dotyku:      podczerwień

Panel:   65" LED

Przekątna:          65"

Powierzchnia:   hartowane szkło – grubość 4 mm

• Orły Trójki 2018.
    22.06.2018

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018 wręczona została statuetka oraz nagrody dla zdobywczyni tytułu Orłów Trójki. W tym roku ten zaszczytny tytuł otrzymała Daria Gierasimczyk. Gratulacje.

• Zakończenie roku szkolnego.
    23.06.2018

W sali widowiskowej Domu Kultury odbyło się dzisiaj uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych uczniów. Podziękowania dla wychowawców i nauczycieli za mijający rok szkolny oraz rodziców za współpracę.

• Rajd klas V do Jerzmanowic.
    22.06.2018

Rajd klas V do Jerzmanowic.

• Stypendia burmistrza.
    15.06.2018

W sekretariacie szkoły można pobierać wnioski o przyznanie nagród - stypendiów Burmistrza Miasta Chojnowa w kategorii naukowej (za wysokie średnie ocen na świadectwie szkolnym), artystycznej i naukowej (za osiągnięcie wysokich miejsc w konkursach artystycznych i naukowych) oraz sportowej (za wysokie miejsca w konkurach i zawodach sportowych). Uprawnieni są uczniowie klas V-VII zamieszkali na terenie Chojnowa. Termin składanie wniosków to 10 lipca. Wnioski mogą składać rodzice za pośrednictwem dyrektora szkoły, dyrektor szkoły lub pełnoletni uczeń za pośrednictwem dyrektora szkoły.

• Przedstawienie klasy Ia i IVc.
    19.06.2018

Z okazji zbliżających się wakacji wpierw uczniowie klasy Ia pod czujnym okiem swojej wychowawczyni a później uczniowie klasy IVc pod kierunkiem swojej wychowawczyni zaprezentowały dla uczniów młodszych klas i później starszych przedstawienia o urokach wakacji. Były też przekazane ważne informacje o bezpieczeństwie podczas zabaw i wakacyjnych podróży.

• Nagroda dla Hani.
    18.06.2018

W konkursie organizowanym przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych w Myśliborzu pod nazwą "Sekretne życie mrówek" Hania Markiewicz zajęła III miejsce. Gratulacje.

• Żyjemy obok siebie.
    18.06.2018

„Żyjemy obok siebie- niepełnosprawni w naszych oczach i sercach” to tytuł konkursu plastycznego ogłoszonego przez Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Legnicy, w którym wzięły udział dzieci z klasy II a uczęszczające na świetlicę szkolną. Celem konkursu było ukazanie relacji między pełno i niepełnosprawnymi dziećmi. Na konkurs wpłynęło wiele prac z placówek z terenu Legnicy. Uczestnicy z naszej szkoły zdobyli dwie nagrody: I miejsce Agatka Giersok i wyróżnienie Iga Grzesiak. Wręczenie nagród połączone było z festynem podczas, którego mieliśmy okazję do wspólnej zabawy z wychowankami legnickiego ośrodka. Dziękujemy p. Dorocie Skrzydłowskiej - Kołodziej za zaproszenie do udziału w konkursie.

ul. T. Kościuszki 30