sp3chojnow@poczta.onet.pl tel. 768188543:

Sobota 20.10.2018

Pasowanie pierwszaków.

Pasowanie pierwszaków -  23 października 201 8 r. o godz. 10.00 w sali widowiskowej Domu Kultury.

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Witamy na naszych stronach

• Zajęcia z umuzykalniania.
    15.10.2018

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym przyjechali do nas muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Tym razem byli to muzycy, którzy nie na co dzień występują w filharmonii. Prawdziwi Indianie, którzy zaprezentowali swoją muzykę  - muzykę Indian Północnoamerykańskich.

• Warsztaty w Farmie Martynika.
    15.10.2018

12 października klasa 1b wzięła udział w warsztatach "Ginące zawody" na Farmie Martynika w Jaroszòwce. Wycieczka została dofinansowania ze środków Działaj Lokalnie 2018.

Joanna Godecka

• Przedstawienie klasy IIa z okazji DEN.
    12.10.2018

Klasa IIa pod opieką swoich wychowawczyń przygotowała dla uczniów klas młodszych oraz pracowników szkoły i nauczycieli przedstawienie.

• Rogatym szlakiem.
    12.10.2018

02 października dla uczniów kl. 2 B odbyły się ciekawe warsztaty edukacyjno - ekologiczne w Rogatej wsi w Konradówce. Po pieszym przybyciu do wioski, dzieci wzięły udział w warsztatach: "Wykręcanie z siana", w "Byczej olimpiadzie", a także odwiedziły zagrodę edukacyjną "Pod byczym rogiem". Na zakończenie czekała na nich gra terenowa " Rogatym szlakiem" i pieczenie kiełbasek. Dzieci w dobrym nastroju pod opieką Rodziców i wychowawczyni wróciły pieszo do szkoły.

Maria Kawerska

Zdjęcia Jolanta Ćwiklińska i Kinga Rutkowska-DiSanti.

• Klasa IIb ze wrocławskim zoo.
    12.10.2018

Dnia 12 września uczniowie kl. 2B pod opieką Rodziców i wychowawczyni zwiedzili wrocławski ogród zoologiczny, a także Afrykarium. Uczniowie i wychowawczyni dziękują Rodzicom za współorganizację udanej wycieczki.

Maria Kawerska

Zdjęcia Jolanta Ćwiklińska i Kinga Rutkowska-DiSanti.

• Wycieczka klasy IIIa.
    11.10.2018

Klasa IIIa odwiedziła Lipiany czyli Wioskę Smaków.

• Wycieczka klasy Ib do Legnicy.
    11.10.2018

3 października klasa 1b była na wycieczce w Legnicy. Zwiedzaliśmy zamek piastowski i palmiarnię.  Niezapomnianych wrażeń dostarczył nam pobyt w Parku Trampolin.

Joanna Godecka

• Dzień Chłopaka w klasie Va.
    02.10.2018

28 września dziewczyny z klasy 5a złożyły życzenia swoim kolegom z okazji Dnia Chłopaka, oczywiście do życzeń dołączyła wychowawczyni. Były upominki i słodkości. Taki dzień to okazja do milej rozmowy i wspomnień, a także wspólnej fotografii.

Wych. I. Hibner-Majewska

• Lekcja w lesie.
    01.10.2018

W środę 26 września klasa III a odbyła lekcję przyrody nie w klasie, ale w lesie. Pojechaliśmy do Jaroszówki. Tam czekał na nas pan Jerzy Kucharski (emerytowany nauczyciel), który oprowadził dzieci po najbliższej leśnej okolicy. Pokazał ślady zwierząt, zaprezentował różne rośliny, w tym ciekawe drzewa. Uczniowie poznali trzy gatunki dębu, zobaczyli miejsce nocnego buszowania dzików, widzieli leśną ambonę. Spacerując po lesie każdy zbierał skarby. Przydały się później w klasie do wykonania ciekawych prac plastycznych. Po spacerze, na specjalnie przygotowanym miejscu czekało na nas ognisko, którym zajęły się mamy uczniów – p. E. Kucharska i p. A. Kruk. Dzieciaki upiekły kiełbaski i smakiem zjadły, pobiegały po łące i zadowolone oraz dotlenione wróciły do szkoły. Serdeczne podziękowania dla pana Jerzego i mam, które pomogły w organizacji wycieczki.

• Żywa lekcja historii.
    25.09.2018

Agencja Widowisk Historycznych Arkona z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, zaprezentowała naszym uczniom spektakl - lekcję historii o początkach powstania państwa polskiego po latach rozbiorów.

ul. T. Kościuszki 30