Nawigacja

Kontakt

sp3chojnow@poczta.onet.pl tel. 768188543:
Wtorek 17.10.2017
liczba odwiedzin: 724144

Podręczniki dla uczniów

Trwają dostawy do szkoły podręczników i ćwiczeń, które będą wypożyczane i rozdawane uczniom. Część z nich już jest udostępniana, część w najbliższym czasie dotrze do szkoły.

Kalendarz

Logowanie

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Mapa

Witamy na naszych stronach

Aktualności

 • 17.10.2017

  Na zaproszenie Dyrektora Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie - p. Mariusza Kowalczyka uczniowie klas VII brali udział w biciu rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej w ramach programu "Ratujemy i Uczymy Ratować".

  Zdjęcia w galerii zdjeć.

 • 17.10.2017

  Naszych pierwszaków odwiedzili policjanci z chojnowskiej Komendy Policji. Panowie: aspirant szt. Tomasz Szczupak i mł. aspirant Piotr Matuszkiewicz opowiadali dzieciom o bezpiecznych zachowaniach w domu oraz w drodze do i ze szkoły.

  Zdjęcia w galerii zdjęć

 • 14.10.2017

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w szkole dwie uroczystości. Wpierw klasa IIIa pod opieką wychowawczyni p. Mirosławy Spes zaprezentowała dla uczniów młodszych klas kolorowe przedstawienie oparte na wierszach Jana Brzechwy. Dla starszych uczniów, również bardzo ciekawe i wesołe przedstawienie zaprezentowała klasa Vb pod opieką wychowawczyni p. Justyny Piróg.

  Piękny i pyszny tort przekazała nam Piekarnia Kupczyk - państwa Marty i Andrzeja Kupczyk. Bardzo dziekujemy.

  Wszystkim pracownikom oświaty oraz uczniom i ich rodzicom składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Edukacji.

 • 12.10.2017

  Na zajęciach koła plastycznego uczniowie wykonali jesienne drzewo na papierowym talerzyku – odbijając na płaszczyźnie zamoczoną w farbie gąbkę. Natomiast na kolejnych zajęciach tworzyli jesienne drzewa wycinając elementy z kolorowego papieru. Niektóre z dziewcząt zdążyły także zrobić jeże z rolki po papierze toaletowym.

  Tekst i zdjęcia: Patrycja Olejnik

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • 12.10.2017

  Uczniowie klasy IIIc zaprosili Panią Jesień do swojej sali lekcyjnej. Dary jesieni zamknęli w słoiku, tworząc piękne sowy, a ściany ozdobili kolorowymi liśćmi z plasteliny i uśmiechniętymi jeżami z kolorowego papieru.

  Tekst i zdjęcia: Patrycja Olejnik

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • 12.10.2017

  Pierwszy piątek października to światowy dzień uśmiechu. W tym roku szkolnym to szczególne święto wypadło 6 października, więc uczniowie klasy IIIc nie zapomnieli wziąć ze sobą do szkoły dobrego humoru. Każdy z uczniów otrzymał order uśmiechu i wszyscy zadeklarowali, że będą taki dzień obchodzić codziennie.

  Pamiętajmy o uśmiechu każdego dnia!

  Tekst i zdjęcia: Patrycja Olejnik

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • 12.10.2017

  Dzieci z koła robotycznego próbowały dzisiaj swoich sił w sterowaniu nowym nabytkiem naszej szkoły czyli ozobotem. Te małe roboty  - podobnie jak poprzednie – uczą programowania oraz sprawiają niezłą frajdę sterującym.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • 12.10.2017

  Wybrani uczniowie najstarszych klas naszej szkoły wzięli dzisiaj udział w eliminacjach szkolnych konkursu „zDolny Ślązaczek”. Na poziomie szkoły podstawowej jest to konkurs interdyscyplinarny, obejmujący swoim zakresem język polski i matematykę. Najlepsi z nich wezmą udział w etapie powiatowym.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • 10.10.2017

  Jak co roku o tej porze odbył się próbny alarm pożarowy. W próbnej ewakuacji szkoły, która była wynikiem celowego zadymienia wzięli udział wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły. Ewakuacja przebiegła sprawnie i pomimo nie najlepszej pogody na zewnątrz i konieczności zbiórki na placu ewakuacyjnym nauczyciele i wychowawcy szybko uporali się opanowaniem emocji uczniów oraz sprawdzeniem stanów liczebnych klas. Po powrocie wszystkich do szkoły, już w węższym gronie (dyrektor, kierownik administracyjny, z-ca dowódcy JRG PSP w Chojnowie oraz przedstawiciele BHPE) zostały omówione sprawy związane z bezpieczeństwem pożarowym szkoły.

 • 10.10.2017

  W klasie IIId co poniedziałek uczniowie przeprowadzają eksperymenty i doświadczenia z różnych dziedzin, do których przygotowują się w domu. Inicjatywa „Uczenie przez doświadczenie” cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów i ich rodziców. „Wiem, rozumiem, jestem z tego dumny” – te słowa najpełniej opisują nasze poniedziałkowe przedsięwzięcie. 9 października Oliwia Pluta przygotowała i opowiedziała nam o „Chemicznym jojo” i „Latających rodzynkach”.

  Tekst i zdjęcia Joanna Godecka.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
  ul. T. Kościuszki 30
  59-225 Chojnów
 • 76 81 88 543

Galeria zdjęć