Nawigacja

 • Święto pieczonego ziemniaka.

  Święto pieczonego ziemniaka.
  15.09.2018

  Klasa IVb ze swoją wychowawczynią i opiekunami wybrała się do Konradówki na święto pieczonego ziemniaka.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • 13.09.2018

  12 września już po raz szósty odbyła się ogólnopolska akcja "Narodowe Czytanie". Patronami akcji była jak zawsze para prezydencka. W tym roku cała Polska czytała "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego. Uczniowie klasy VIIIa i VIIIb wraz z gimnazjalistami uczestniczyli w szkolnej akcji czytelniczej. Pod kierownictwem p. E. Myszograj i p. M. Lis grupa gimnazjalistów przygotowała krótki program poświęcony Żeromskiemu i jego twórczości.
  Słuchaliśmy z zainteresowaniem fragmentów z "Przedwiośnia", poszerzaliśmy wiedzę o jego twórcy. Rys epoki uświadomił nam wielki wpływ wydarzeń historycznych na treść utworu. Występy młodzieży nabrały tempa przy archiwalnych nagraniach muzyki retro i tańcach rodem z XX-lecia międzywojennego.
  Umiłowanie Polski można było usłyszeć w każdym słowie pisarza . Czego doświadczyliśmy i za co dziękujemy.
  Wychowawca kl. VIIIa Ewa Wołoszyn.

 • Grupa Hajdasz dla uczniów.

  Grupa Hajdasz dla uczniów.
  07.09.2018

  4 września przed naszymi uczniami zaprezentowała się grupa Hajdasz zachęcająca do udziału w swoich cotygodniowych zajęciach. 

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.
  03.09.2018

  Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom udanego roku szkolnego, dziesięciu miesięcy sukcesów, łatwości w rozwiązywaniu problemów, efektywnie i bezpiecznie spędzonego czasu.

  Zdjęcia w gelrii zdjęć.

 • Stypendia dla najlepszych.

  Stypendia dla najlepszych.
  01.09.2018

  30 sierpnia wręczone zostały stypendia Burmistrza Miasta Chojnowa dla najlepszych uczniów. Wśród wyróżnionych byli nasi obecni uczniowie oraz nasi absolwenci. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Stypendium szkolne 2018/2019.

  Stypendium szkolne 2018/2019.
  16.08.2018

  W sekretariacie szkoły można pobierać druki wniosków o przyznanie stypendiów szkolnych - świadczenia pomocy materialnej o charakterze socjalnym. Stypendium przysługuje uczniom zamieszkałym na terenie miasta Chojnowa, u których w rodzinie dochód netto na jedną osobę w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku nie przekracza 514 zł.

  Wypełnione wnioski wraz z decyzją dyrektora szkoły o pozytywnym zaopiniowaniu należy składać od 01 września 2018 r. do 15 września 2018 r. w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 9.

 • Terminy, terminy...

  Terminy, terminy...
  13.08.2018

  Zgodnie ze ogłoszonym w czerwcu harmonogramem czynności związanych z zakończeniem roku szkolnego 2017/2018 i rozpoczęciem roku szkolnego 2018/2019 przypominamy, że egzaminy poprawkowe odbędą się w poniedziałek 27 sierpnia 2018 r. o godz. 10.00 w szkole przy ul. Kościuszki. Rada pedagogiczna rozpoczynająca nowy rok szkolny odbędzie się czwartek 30 sierpnia 2018 r. o godz. 10.00. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla wszystkich klas tj. od I do VIII - poniedziałek, 3 września 2018 r. o godz. 9.00 na placu przed szkołą.

 • "Aktywna tablica" - zapytanie cenowe.

  "Aktywna tablica" - zapytanie cenowe.
  16.07.2018

  Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie zwraca się z zapytaniem cenowym dotyczącym zakupu, montażu i szkolenia dla nauczycieli 2 monitorów interaktywnych w związku z uzyskaniem dotacji w ramach programu "Aktywna tablica".

  Zapytanie ofertowe na dostawę, montaż i szkolenie dla nauczycieli 2 monitorów dotykowych wraz z OPS lub INTEL NUC:

  Specyfikacja produktu (minimalne parametry):

  Technologia dotyku:      podczerwień

  Panel:   65" LED

  Przekątna:          65"

  Powierzchnia:   hartowane szkło – grubość 4 mm

  Rozdzielczość panelu:   3.840 x 2.160

  Jasność:               350 cd/m2

  Czas reakcji:       8 ms

  Kontrast:             1200:1

  Wyświetlane kolory:      1,07 mld

  Kąt widzenia:    178° / 178°

  Żywotność panelu:         30.000 h

  Grubość wzmocnionej szyby:    4 mm

  Rozdzielczość dotyku:   32767 x 32767 punktów

  Sposób obsługi:               palec lub dowolny wskaźnik

  Czas reakcji dotyku:       < 15 ms

  Połączenie z komputerem:        USB

  MirrorOP wbudowany odbiornik do bezprzewodowej transmisji obrazu z telefonu lub tabletu

  Wejścia wideo: Composite (CVBS), Display Port, HDMI (3x), VGA (D-Sub15)

  Wyjścia wideo: HDMI

  Wejścia audio:  Mini jack 3.5 mm

  Wyjście audio:  Mini jack 3.5 mm

  Wbudowane głośniki:   2x 12 W

  Dodatkowe funkcje:      Android OS min. 5.0.1, menu dotykowe OSD, slot OPS, wbudowany odtwarzacz multimediów

  Odtwarzanie mediów z nośnika USB:    tak

  Dołączone akcesoria:    Pilot z bateriami, pisaki (3 szt), przewód audio (5m), przewód USB (5m), przewód VGA (5m), przewód zasilający (3m), skrócona instrukcja obsługi, uchwyt montażowy ścienny

  Certyfikaty:        CE, ISO 9001, ISO 14001

  Gwarancja:        3 lata/2 lata na panel

  Oprogramowanie zapewniające m.in. tryb „białej tablicy”

  OPS/NUC: procesor Celeron, dysk SSD, system

  Oferty proszę przesyłać na adres e-mail szkoły: sp3chojnow@poczta.onet.pl do dn. 25 lipca 2018 r.

 • Orły Trójki 2018.

  Orły Trójki 2018.
  22.06.2018

  Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/2018 wręczona została statuetka oraz nagrody dla zdobywczyni tytułu Orłów Trójki. W tym roku ten zaszczytny tytuł otrzymała Daria Gierasimczyk. Gratulacje.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Zakończenie roku szkolnego.

  Zakończenie roku szkolnego.
  23.06.2018

  W sali widowiskowej Domu Kultury odbyło się dzisiaj uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych uczniów. Podziękowania dla wychowawców i nauczycieli za mijający rok szkolny oraz rodziców za współpracę.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

   

 • Rajd klas V do Jerzmanowic.

  Rajd klas V do Jerzmanowic.
  22.06.2018

  Rajd klas V do Jerzmanowic.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Stypendia burmistrza.

  Stypendia burmistrza.
  15.06.2018

  W sekretariacie szkoły można pobierać wnioski o przyznanie nagród - stypendiów Burmistrza Miasta Chojnowa w kategorii naukowej (za wysokie średnie ocen na świadectwie szkolnym), artystycznej i naukowej (za osiągnięcie wysokich miejsc w konkursach artystycznych i naukowych) oraz sportowej (za wysokie miejsca w konkurach i zawodach sportowych). Uprawnieni są uczniowie klas V-VII zamieszkali na terenie Chojnowa. Termin składanie wniosków to 10 lipca. Wnioski mogą składać rodzice za pośrednictwem dyrektora szkoły, dyrektor szkoły lub pełnoletni uczeń za pośrednictwem dyrektora szkoły. 

  Zasady przyznawania oraz wnioski możliwe również do pobrania tutaj.

 • Przedstawienie klasy Ia i IVc.

  Przedstawienie klasy Ia i IVc.
  19.06.2018

  Z okazji zbliżających się wakacji wpierw uczniowie klasy Ia pod czujnym okiem swojej wychowawczyni a później uczniowie klasy IVc pod kierunkiem swojej wychowawczyni zaprezentowały dla uczniów młodszych klas i później starszych przedstawienia o urokach wakacji. Były też przekazane ważne informacje o bezpieczeństwie podczas zabaw i wakacyjnych podróży.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Nagroda dla Hani.

  Nagroda dla Hani.
  18.06.2018

  W konkursie organizowanym przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych w Myśliborzu pod nazwą "Sekretne życie mrówek" Hania Markiewicz zajęła III miejsce. Gratulacje.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Żyjemy obok siebie.

  Żyjemy obok siebie.
  18.06.2018

  „Żyjemy obok siebie- niepełnosprawni w naszych oczach i sercach” to tytuł konkursu plastycznego ogłoszonego przez Ośrodek Rewalidacyjno - Wychowawczy w Legnicy, w którym wzięły udział dzieci z klasy II a uczęszczające na świetlicę szkolną. Celem konkursu było ukazanie relacji między pełno i niepełnosprawnymi dziećmi. Na konkurs wpłynęło wiele prac z placówek z terenu Legnicy. Uczestnicy z naszej szkoły zdobyli dwie nagrody: I miejsce Agatka Giersok i wyróżnienie Iga Grzesiak. Wręczenie nagród połączone było z festynem podczas, którego mieliśmy okazję do wspólnej zabawy z wychowankami legnickiego ośrodka. Dziękujemy p. Dorocie Skrzydłowskiej - Kołodziej za zaproszenie do udziału w konkursie.

  U. Bisiorek

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Nowe medale Mikołaja.

  Nowe medale Mikołaja.
  15.06.2018

  Podczas Wielopolskiej Ligi Taekwondo w Rydzynie, podczas której Franek Olszewski zdobywał swoje mistrzowskie tytuły jeszcze lepiej spisał się Mikołaj Korejko, który w swoich konkurencjach i swojej kategorii wiekowej stawał 3 razy na najwyższym stopniu podium zdobywając 3 złote medale. Gratulacje dla zawodnika :)

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Wystawa "W krainie kolorów".

  Wystawa "W krainie kolorów".
  13.06.2018

  W Galerii Młodych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie odbył się dziś wernisaż wystawy "W krainie kolorów". Prace plastyczne wystawione w galerii to dzieła uczniów naszych klas VII. Nad tworzeniem i doborem tych dzieł czuwała p. Grażyna Klucznik. Zapraszamy do odwiedzin w MBP i zwiedzania wystawy.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Wycieczka klas III do Niedźwiedzic.

  Wycieczka klas III do Niedźwiedzic.
  13.06.2018

  Klasa IIIc i IIId ze swoimi wychowawczyniami odwiedziły Niedźwiedzice, w których pod opieką przewodników wybrały się na spacer ścieżką dydaktyczną "Szlakiem bociana"

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Nowe medale Franka.

  Nowe medale Franka.
  12.06.2018

  Nasz czołowy zawodnik taekwondo - Franek Olszewski, występujący w klubie SFORA w ostatnich zawodach Wielkopolskiej Ligi Taekwondo, które zostały rozegrane w Rydzynie zdobył trzy medale: dwa złote i jeden brązowy. Gratulacje dla mistrza.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Wycieczka do Krakowa i nie tylko.

  Wycieczka do Krakowa i nie tylko.
  11.06.2018

  W dniach 4.06. - 6.06. 18r. klasy IVa i VIa były na wycieczce, która miała ciekawy i różnorodny program. W Krakowie mogliśmy podziwiać znane na całym świecie zabytki byłej stolicy Polski i zapoznać się z jej historią i kulturą. Jeden dzień spędziliśmy na wędrówce w Ojcowskim Parku Narodowym i widzieliśmy jego najbardziej znane atrakcje: zamek w Pieskowej Skale, Maczugę Herkulesa, Źródełko Miłości i Jaskinię Łokietka. W Zawoi wysłuchaliśmy ciekawej i dowcipnej gawędy góralskiej zakończonej konkursem sprawdzającym naszą wiedzę o tym regionie oraz braliśmy udział w zajęciach rękodzielniczych prowadzonych przez twórców ludowych, którzy potrafią ze słomy wyczarować dosłownie wszystko. Efekty naszej pracy  były naprawdę udane. Ostatnim punktem naszej wyprawy była wizyta w Orawskim Parku Etnograficznym w Zubrzycy Górnej. W skansenie widzieliśmy wiejskie budowle z tego regionu, najstarsze pochodziły z XVII wieku. Wycieczka dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń, dużo się nauczyliśmy i miło, a  przede wszystkim wesoło spędziliśmy ten czas.

  Tekst: Małgorzata Szczepanowska

  Zdjęcia: Izabela Hibner-Majewska

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
  ul. T. Kościuszki 30
  59-225 Chojnów
 • 76 81 88 543

Galeria zdjęć