Nawigacja

 • Zimowe Dyktando Klas Trzecich.

  14.03.2018

  Za nami Zimowe Dyktando Klas Trzecich. Jest to kolejny etap ortograficznych zmagań klasowych mistrzów.

  Mirosława Spes

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Prezentacja prac o powietrzu.

  13.03.2018

  Klasa IIIa zaprezentowała dzisiaj swoje projekty związane z tematem "Powietrze".

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Przedstawienie o oszczędzaniu.

  13.03.2018

  Klasa IIIb pod opieką swojej wychowawczyni przedstawiła dzisiaj dobre rady o oszczędzaniu. Odbyło się to w ramach prac związanych z działalnością koła SKO. Opiekunka koła wręczyła również upominki dla nowo przyjętych członków SKO oraz nagrody za konkurs plastyczny związany z oszczędzaniem.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • 1% na Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki

  06.03.2018

  Czy wiesz, że możesz przekazać 1% należnego podatku dochodowego na organizację pożytku publicznego i tym sposobem pomóc uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie?

  Przekaż 1%  na:

  STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ TRÓJKI

  Pamiętaj, że 1% podatku nic Cię nie kosztuje, a naszej szkole może pomóc…

  Pamiętaj o tym, składając swoje zeznanie roczne, czyli popularnego PIT'a! Wystarczy wpisać w rozliczeniu PIT za rok 2017: Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki oraz numer KRS 0000321822.

  Poinformuj o tym rodzinę i znajomych.

  DZIĘKUJEMY!

  Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki

  NR KONTA 76 1090 2675 0000 0001 1126 0410

 • Warsztaty klasy IIa w muzeum.

  12.03.2018

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

   

 • Dzień Kobiet w szkole.

  08.03.2018

  Dzień Kobiet w klasie IIIa oraz przedstawienie klasy IVa.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Mój smartfon, mój mały świat.

  07.03.2018

  W naszej szkole odbywają się zajęcia dla uczniów wszystkich klas dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu prowadzone przez pracowników Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

  „Mój smartfon, mój mały świat” to kampania społeczna Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, której celem jest promocja bezpieczeństwa najmłodszych w sieci, oraz profilaktyka poprzez edukację najmłodszych, którzy coraz częściej bez ograniczeń korzystają z dostępnych technologii i urządzeń. Ważnym elementem kampanii jest także zwrócenie uwagi rodziców oraz środowiska pedagogicznego na zagrożenia, z jakimi dzieci mają lub mogą mieć kontakt w Internecie.

  Kampania ma przybliżyć dzieciom sposoby bezpiecznego poruszania się w kolorowym świecie Internetu, bez narażania siebie i rodziców na przykre konsekwencje. Internet to źródło zabawy, wiedzy i komunikacji, ale może nieść ze sobą wiele zagrożeń. Najmłodsi użytkownicy często nie zdają sobie z nich sprawy i swobodnie ściągają gry, wysyłają drogie smsy lub mają dostęp do treści pornograficznych oraz treści nieodpowiednich dla ich wieku. Dzieci powinny znać zasady i wiedzieć, jak być bezpiecznym!

  Kolejne spotkania z pracownikami UKE odbędą się w dwa najbliższe piątki.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Wycieczka klasy IIa do Bolesławca.

  07.03.2018

  We wtorek klasy IIa pojechała do Fabryki Naczyń Kamionkowych "Manufaktura" w Bolesławcu. Uczniowie zostali oprowadzeni po zakładzie produkcyjnym. Mieli okazję zobaczyć, jak powstają naczynia w charakterystycznej kolorystyce i wzornictwie. Największą atrakcją były warsztaty. Każde dziecko pod okiem fachowca samodzielnie zdobiło kamionkowego słonia. Figurki pozostawiono do wypalenia. Teraz czekamy na przesyłkę, ciekawi, jaki będzie efekt naszej pracy.

  Wychowawczyni Bogusława  Kruk.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Warsztaty klasy IIId w muzeum.

  06.03.2018

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Spotkania z poezją Marii Konopnickiej.

  01.03.2018

  W gościnnych progach złotoryjskiej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej odbyły się „Spotkania z poezją Marii Konopnickiej”. Wzięły w nich udział nasze uczennice: Martyna Czajka i Julia Czarachowicz. Dziękujemy organizatorom za miłe przyjęcie.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Pegazik.

  01.03.2018

  Dnia 22.02.2018 roku w Domu Schrama odbyły się miejskie eliminacje Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły. W grupie klas IV – VI  Julia Jarosz zajęła II miejsce, a Jakub Kucharski III miejsce. Uczniów z klasy VIa przygotowywała p. Małgorzata Szczepanowska. W grupie uczniów z klas VII i gimnazjum uczennica z klasy VIIa Marta Krasna przygotowywana przez p. Annę Pauch zajęła III miejsce. Laureatom serdecznie gratulujemy!

  Małgorzata Szczepanowska

  Zdjęcia dzięki uprzejmości MOKSiR - w galerii zdjęć.

  http://www.moksir.chojnow.eu/pegazik_2018,a332.html

 • Dni Otwarte.

  28.02.2018

  Zapraszamy rodziców ze swoimi dziećmi, które mają rozpocząć naukę od września 2018 r. do odwiedzin w naszej szkole. W najbliższy poniedziałek 5.03, od godz. 16.00 można będzie zapoznać się z bazą dydaktyczną szkoły oraz nauczycielami, którzy będą do Państwa dyspozycji.

  Zapraszamy.

 • Wyróżnienie w koncercie kolęd.

  26.02.2018

  W Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbył się w styczniu 2018 r. w Miłkowicach nasz uczeń Piotr Suchecki zdobył wyróżnienie. Gratulacje dla Piotra.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Naukowcy z IIId.

  19.02.2018

  W klasie IIId trwają poniedziałkowe poranki naukowe. Poszczególni uczniowie przygotowują doświadczenia naukowe, które prezentują pozostałym uczniom. Dla każdego prezentera to wielkie wydarzenie. Być może wyrosną z nich kolejni zdobywcy naukowych stypendiów i profesorowie :). W ostatnim czasie swoje eksperymenty naukowe prezentowali: Kuba Burzmiński, Wiktoria Noga, Lena Wisłocka i Hania Markiewicz.

  Joanna Godecka

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Nowe prace w szkolnych galeriach.

  18.02.2018

  W szkolnych galeriach pojawiły się nowe prace. Zapraszamy do ich oglądania.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Przedstawienia dla przedszkolaków.

  14.02.2018

  Podobnie jak w poprzednich latach, również dzisiaj uczniowie naszej szkoły, pod opieką nauczycieli przygotowali dla chojnowskich przedszkolaków program prezentujący nasze szkolne zespoły. Prowadzące: Marta, Julia oraz szkolna panda zapraszały do wysłuchania i oglądnięcia piosenek i tańców. Zaprezentowały się solistki: Zuzia, Martynka i Ola. Szkolne zespoły: Piramida, Piraci, Synkopa oraz Aja przedstawiły swoje programy. Uczniowie z koła robotyki, przedstawili możliwości szkolnych robotów. Wszystkie występy spotkały się z brawami przedszkolaków. Na zakończenie wszyscy nasi goście otrzymali upominki przygotowane przez uczniów. 
  Wszystkich przedszkolaków oraz ich rodziców zapraszamy do szkoły 5 marca od 16.00 na zwiedzanie szkoły.
  Podziękowania dla wszystkich uczniów biorących udział w tym programie oraz opiekunów grup.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Wycieczka do Złotego Stoku.

  W piątek 9 lutego byliśmy na klasowej wycieczce w Złotym Stoku. Wzięliśmy udział w podziemnym spływie łodzią, zwiedziliśmy kopalnię złota i muzeum minerałów. Widzieliśmy jedyny w Polsce podziemny wodospad. Zwiedziliśmy średniowieczną osadę górniczą i park techniki. Niesamowitych wrażeń dostarczyła przejażdżka podziemną kolejką :) To była wspaniała przygoda.

  Joanna Godecka.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Pączki w klasie IIIb.

  10.02.2018

  Tradycyjnie, w tłusty czwartek, uczniowie kl. III b zajadali się pączkami. Dziękujemy mamie Szymona za obdarowanie nas świeżutkimi i pysznymi pączkami. Szkoda, że tłusty czwartek jest tylko raz w roku.

  Anna Iwanicka

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Dzień Bezpiecznego Internetu w klasie Ia.

  10.02.2018

  W ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, który w naszej szkole obchodziliśmy 6 lutego uczniowie klasy Ia uczestniczyli w specjalnie na tę okazję zorganizowanej lekcji. Celem tych zajęć było zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. Pierwszaki zapoznały się z zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu oraz obejrzały bajkę pt. „Sieciaki.pl”, o dzieciakach, które świetnie znają się na Internecie i dzięki swoim umiejętnościom potrafią sprawnie i bezpiecznie korzystać z sieci. 

  Katarzyna Jędraszczyk

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Podsumowanie I półrocza w klasie Ia.

  10.02.2018

  W klasie Ia podsumowano pierwsze półrocze nauki. Uczniowie otrzymali medale i nagrody za swoją ciężką i wytrwałą pracę. Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

  Katarzyna Jędraszczyk

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
  ul. T. Kościuszki 30
  59-225 Chojnów
 • 76 81 88 543

Galeria zdjęć