• Pomoc dla zwierząt ze schronisk.

• Wszyscy znamy bardzo trudną sytuację popowodziową na Dolnym Śląsku. Ucierpieli ludzie, ale także zwierzęta, zwłaszcza te ze schronisk i przytulisk, stały się ofiarami żywiołu. Dlatego też nauczyciele wychowania fizycznego z naszej szkoły wspólnie z samorządem szkolnym rozpoczęli zbiórkę karmy dla psów i kotów. Osoby, którym nie jest obce współczucie dla naszych braci mniejszych, proszone są o przynoszenie karmy suchej i mokrej do pokoju wuefistów.

Akcja trwa do przyszłego piątku.

Koordynuje ją Andrzej Tracz.

• Zbiórka darów dla powodzian.

• W porozumieniu z Urzędem Miejskim w Chojnowie uruchamiamy w szkole zbiórkę darów dla powodzian.

Pomoc będzie skierowana do mieszkańców Stronia Śląskiego, które bardzo ucierpiało w ostatnich dniach z powodu wysokiej wody.

Zbieramy przede wszystkim żywność o przedłużonym terminie ważności, środki czystości - chemię gospodarczą, artykuły higieniczne oraz wodę w butelkach.

Liczymy na Państwa wsparcie.

Jeżeli zdecydują się Państwo na wsparcie to bardzo proszę w ramach przeznaczonej na to wsparcie kwoty kupować towar „jednorodny”, np. tylko wodę czy tylko np. pieluchy dla dorosłych, czy tylko np. domestos. Ułatwi to potem dystrybuuję pozyskanych środków.