• Życzenia świąteczne.

• Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy, Przyjaciele Szkoły, drodzy Uczniowie.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim zdrowia, odpoczynku, radości i wielu pięknych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Niech Nowy Rok przyniesie optymizm, mnóstwo inspiracji i sukcesów oraz nadzieję na spokojniejszą przyszłość.

• Prezenty na gwiazdkę.

• Szkoła została objęta akcją „Cyfrowy Uczeń” w ramach której w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy od Amazona i Związku Cyfrowa Polska prezent gwiazdkowy: 10 tabletów Amazon Fire oraz 20 czytników Kindla.

Sprzęt będzie wykorzystywany przez uczniów w celu wspólnego podnoszenia kompetencji cyfrowych. Będzie służył do edukacji, rozrywki oraz integracji lokalnej społeczności.

Dziękujemy za tą przesyłkę.

• Wycieczka klas drugich do Vitbisu.

• Dnia 20 grudnia br. uczniowie kl. 2a i kl.2b, wraz z opiekunami, pojechali na wycieczkę do zakładu produkującego szklane ozdoby choinkowe Vitbis w Złotoryi. Dzieci zwiedziły m.in. dział dmuchalni, lakierni, dekoratorni, pakowni. Następnie uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych, w czasie których ozdobili bombki choinkowe według własnego pomysłu. Na koniec wszyscy udali się do firmowego sklepu, aby zakupić świąteczne ozdoby.

Anna Iwanicka, Małgorzata Uroda.

• Konkursy matematyczne z SKO.

• Uczniowie klas drugich w ramach SKO wzięli udział w konkursach matematycznych. Dzieci, które najszybciej i bezbłędnie wykonały obliczenia, otrzymały nagrody.

Opiekun SKO - Anna Iwanicka

• Nagrody za talenciaki.

• Dzięki dużej akcji zbierania talenciaków udało się dzięki Państwu zebrać ponad 7,7 tys. tych kartoników, które zostały zarejestrowane na koncie naszej szkoły. To o ponad 1,1 tys. więcej niż w poprzedniej edycji tej akcji. Z katalogu nagród za te zebrane talenciaki – po konsultacjach z Radą Rodziców naszej szkoły zostały wybrane w większości nagrody, które zostaną (już dzisiaj zostały) przekazane na szkolną świetlicę. Kolejna partia nagród już jest w drodze do szkoły.

Bardzo duże podziękowanie i wyrazy szacunku wszystkim, którzy przekazali talenciaki naszej szkole.

• Mikołaj w szkole.

• Odwiedził nas dzisiaj Mikołaj. Wraz ze swoją świtą rozdawał prezenty. Dla wielu uczniów było to wzruszające spotkanie.

Podziękowania dla Mikołaja i jego ekipy. Specjalne podziekowania dla p. Bernardy Borkowskiej oraz Rady Rodziców.

• Wycieczka klas 5, 6, 7 i 8 do Berlina.

• Podróż w przeszłość: pozostałości Muru Berlińskiego (East Side Gallery), Brama Brandenburska, Wieża Telewizyjna. Podróż w przyszłość: Centrum Przyszłości Futurium. Świąteczny Berlin - Alexanderplatz.