• Świetlicowe Sprzątanie Świata.

     • W dniu 18 września (piątek) dzieci  uczęszczające na świetlicę z klas: 2a, 2b i 3a uzbrojone w rękawiczki i worki wyruszyły do walki ze śmieciami wokół szkoły. Zwartym szeregiem przeczesały teren ulicy Solskiego, pobliskich działek i chojnowskiego stawu. Efekty były zadziwiające. Dzieci wracały z wielkimi workami pełnymi papieru, plastiku i innych odpadów. Wszystkie śmieci przed umieszczeniem w kontenerach były segregowane. Młodym ekologom należą się oklaski, ale szkoda, że mieszkańcy naszego miasta tak mało dbają o swoje środowisko.

     • Wycieczki do Centrum Edukacyjnego Stara Kopalnia.

     • Od poniedziałku zaczęły się wyjazdy wszystkich uczniów do Wałbrzycha do Centrum Edukacyjnego Stara Kopalnia. W ramach wycieczki wszyscy mają możliwość zwiedzenia muzeum oraz udział w warsztatach organizowanych przez Centrum.

      Zdjęcia w galerii zdjęć.

     • Narodowe Czytanie.

     • Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Narodowego Czytania. Tym razem przedstawiane były fragmenty "Balladyny". Wręczono również pamiątkowe prezenty dla uczniów, którzy brali udział w miejskich obchodach tej akcji.

      Zdjęcia w galerii zdjęć.

     • Dobrowolne ubezpieczenie uczniów NW.

     • W związku z zaistniałą sytuacją, spowodowaną Covid19 - proponujemy zakup polisy ubezpieczenia dziecka samodzielnie, online. Wystarczy wejść na stronę:https://szkola.compensa.pl

      wpisać hasło dedykowane dla naszej Szkoły: 621075, dokonać wyboru jednego z trzech wariantów

      i po wpisaniu danych dziecka lub dzieci (istnieje możliwość ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci - nawet nie uczęszczających do SP3) oraz dokonaniu płatności - polisa trafi się na skrzynkę mailową.

      Zachęcamy do zakupu polisy online, podczas którego Rodzic/Opiekun ma możliwość zapoznania się

      z ogólnymi warunkami ubezpieczenia oraz potwierdzenia wszystkich zgód - dzięki temu unikniemy papierowej formy rozliczenia oświadczeń do polis - odciążając tym samym nauczycieli. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z agentem ubezpieczeniowym obsługującym naszą szkołę - Agnieszką Śliwiany pod nr tel. 512 244 353 ( także w przypadku zaistniałej szkody).

     • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

     • Po dłuższej przerwie spowodowanej kształceniem zdalnym szkoła rozpoczęła pracę w trybie stacjonarnym. Nowy rok szkolny to również nowi uczniowie. Szczególnie ciepło witamy naszych pierwszaków, którzy rozpoczynają swoją przygodę z nauką.  Wszystkim uczniom, ich rodzicom i opiekunom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzymy spokojnego roku. 

      Zdjęcia w galerii zdjęć.