Wizyta w Felsőpetény.

W dniach 12-15 listopada odbyła się wizyta partnerska w ramach drugiego programu Comeniusa realizowanego przez naszą szkołę. W wizycie w węgierskiej szkole w Felsőpetény wzięło udział troje nauczycieli z naszej szkoły, pięć nauczycielek z Bułgarii i dwie z Rumunii. Zabrakło partnerów z Belgii, ale na następne spotkanie w Polsce na pewno się zjawią. Gospodynią była Erica, która przygotowała dla wszystkich bogaty program odwiedzin. Było zwiedzanie Budapesztu, zajęcia w szkole, spotkanie z panią burmistrz na wieczornym przedstawieniu, zwiedzanie parku geologicznego no i oczywiście konferencje związane z programem "Rythm of life".
Dzięki gościnnym Węgrom mogliśmy poznać choć cząstkę ich kultury i obyczajów jak również spotkać się z językiem i zwyczajami pobliskich Słowaków zamieszkujących te północne krańce Węgier.
Zdjęcia ze spotkania - w galerii. Albo kliknij tutaj.