Wizyta partnerów Comeniusa w naszej szkole.

Przez parę dni ostatniego tygodnia gościli u nas nauczyciele z przyjacielskich szkół, z którymi współpracujemy w ramach programu Comenius. Przyjechali nauczyciele w Węgier, Bułgarii i Rumunii. Program pobytu był bardzo napięty i bogaty. Była konferencja w szkole, lekcje, w których uczestniczyli nasi goście, spotkanie z burmistrzem i przewodniczącym rady miejskiej, zwiedzanie Chojnowa, Grodźca i Wrocławia. Wizyta zbiegła się z początkiem Żałoby Narodowej po wypadku pod Smoleńskiem. Goście również składali nam wyrazy współczucia, brali udział w niedzielnej 2-minutowej ciszy.
Podziękowanie dla organizatorów oraz najlepsze życzenia dla gości: Eriki, Hayni, Cilli, Ferenca, Mireli, Marii, Simony, Carmen, Margerity, Nataszy i Iny.

Zdjęcia - w galerii zdjęć lub kliknij tutaj.