Nawigacja

Programy unijne

„Kompetencje kluczowe szansą sukcesu dla uczniów szkół podstawowych Gminy Miejskiej Chojnów”

Harmonogram udzielanego wsparcia. Projekt RPDS.10.02.01-02-0044/18-00

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka angielskiego

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

E. Ginda

Czwartek 13.35 – 14.20 s.30

II

M. Jakusik

Poniedziałek 13.35 – 14.20 s.5 BG

III

J. Piróg

Środa 8.00 – 8.45 s.10 BG

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z języka niemieckiego

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

M. Lewicka -  Kościk

Piątek 13.35 – 14.20 s.30

II

K. Adamska

Wtorek 13.35 – 14.20 s.31

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia  ekologiczno – przyrodnicze

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

J. Godecka

Czwartek 13.35 – 14.20 s.39

II

I. Hibner - Majewska

Wtorek 13.35 – 14.20 s.27

 

Zajęcia rozwijające  - matematyka

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

A. Łosińska/D. Sienkiewicz

Piątek 13.35 - 14.20 s. 9 BG

II

A. Bielecka

Poniedziałek 15.15 – 16.00 s.28

III

I.  Więcław

Czwartek 14.30 – 15.15  s.28

 

Zajęcia plastyczno – muzyczno – ruchowe

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

T. Susmęd

Poniedziałek 14.30 – 15.15  s.39

II

T. Susmęd

Środa 14.30 – 15.15  s.39

III

M. Kawerska

Piątek 11.45 – 12.30 s.40

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

P. Olejnik/ D. Sienkiewicz

Wtorek 13.35 – 14.20 s. 38

II

K. Jędraszczyk

Czwartek 12.40 - 13.25 s.37

III

K. Jędraszczyk

Środa 13.35 – 14.20 s.37

IV

I.  Więcław

Poniedziałek 14.30 – 15.15  s.27

V

A. Bielecka

Poniedziałek 14.30 – 15.15  s.28

VI

A. Łosińska/ D. Sienkiewicz

Wtorek 14.30 – 15.15 s. 9 BG

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyczno – przyrodnicze (I – III)

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

P. Olejnik

Środa 11.45 – 12.30 s.38

II

B. Kruk

Wtorek 12.40 - 13.25 s.36

III

M. Kawerska

Poniedziałek 12.40 - 13.25 s.40

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z informatyki

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

J. Godecka

Poniedziałek 12.40 - 13.25 s.35

II

K. Jędraszczyk

Wtorek 13.35 – 14.20 s.35

III

P. Olejnik/Sienkiewicz

Piątek 13.35 – 14.20 s.35

IV

A. Bielecka

Środa 14.30 – 15.15  s.7 BG

V

I.  Więcław

Piątek 14.30 – 15.15 s. 35

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

E. Ginda

Poniedziałek 12.40 - 13.25 s. 40

II

M. Jakusik

Czwartek 13.35 – 14.20 s. 19

III

J. Piróg

Poniedziałek 14.30 – 15.15  s.30

 

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka niemieckiego

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

M. Lewicka -  Kościk

Piątek 8.55 – 9.40 s. 20

II

K. Adamska

Poniedziałek 13.35 – 14.20 s.

 

Zajęcia z informatyki dla zainteresowanych

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

B. Borkowska

Czwartek 8.00 – 8.45 s. 35

II

B. Borkowska

Czwartek  14.30 – 15.15  s.35

III

D. Wołoszyn

Środa 14.30 – 15.15  s.35

IV

D. Wołoszyn

Piątek 14.30 – 15.15  s.35

V

I. Więcław

Wtorek 15.15 – 16.00 s.35

 

Podnoszenie kompetencji społecznych

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

H. Malak - Fotiadis

Poniedziałek 11.45 – 12.30  /g. pedagog/

II

H. Malak - Fotiadis

Wtorek 11.45 – 12.30 /g. pedagog/

III

B. Zawadzka

Poniedziałek 13.35 – 14.20 s. 20 BG

IV

B. Zawadzka

Czwartek 15.15 – 16.00 s.20 BG

 

Warsztaty psychologiczne

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

K. Kozakowska-Wiśniewska

Pierwszy poniedziałek miesiąca. 15.30 – 18.30 s. 18

II

K. Kozakowska-Wiśniewska

Drugi poniedziałek miesiąca. 15.30 – 18.30 s. 18

III

K. Kozakowska-Wiśniewska

Trzeci poniedziałek miesiąca. 15.30 – 18.30 s. 18

IV

K. Kozakowska-Wiśniewska

Ostatni poniedziałek miesiąca. 15.30 – 18.30 s. 18

 

Zajęcia logopedyczne

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

E. Myszograj/P. Olejnik

Poniedziałek 11.45 – 12.30  s.

II

E. Myszograj/ P. Olejnik

Wtorek 11.45 – 12.30  s.

III

P. Olejnik

Wtorek 12.40 - 13.25 s.

IV

P. Olejnik

Środa 12.40 - 13.25 s.

V

P. Olejnik

Czwartek 12.40 - 13.25 s.

VI

P. Olejnik

Piątek 12.40 - 13.25 s.

 

Gimnastyka korekcyjna

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

B. Gębala

Piątek 14.20 – 15.05 sala gimn.BG

II

B. Borkowska

Poniedziałek 13.35 – 14.20 sala gimn.

III

M. Nawrocki

Piątek 13.35 – 14.20 sala gimn.

 

Zajęcia rewalidacyjne

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

M. Sajewicz - Olszewska

Wtorek , czwartek 15.00 – 16.00

II

M. Sajewicz - Olszewska

Poniedziałek, Środa 17.00 – 18.00

III

M. Korennik

Wtorek , czwartek 14.45 - 15.45

 

Doradztwo zawodowo – edukacyjne

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz. sala/

I

A. Świdurska

Poniedziałek 13.35 – 14.20 s. 7 BG

II

A. Świdurska

Wtorek 13.35 – 14.20 s.31

 

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz.

I

Justyna Dziubak-Sobiechowska

Czwartek, 12.35-13.20

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz.

I

Sabina Kaszowska

Czwartek, 13.35-14.20

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz.

I

Violetta Gachowska

poniedziałek, 14.25-15.10

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z informatyki

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz.

I

Jarosław Chęś

poniedziałek, 14.40-15.25

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z chemii

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz.

I

Małgorzata Potaczała

Środa 14.20-16.00

II

Małgorzata Potaczała

czwartek 14.20-16.00

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z biologii

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz.

I

Bernarda Mormul

czwartek, 13.35-14.20

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z geografii

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz.

I

Izabela Giersok

środa, 13.35-14.20

 

Tutoriale

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz.

I

Maciej Zderski

Środa, 14.25-15.10

II

Klaudia Dominiak

Środa, 13.35-14.25

III

Piotr Kulczyc

Piątek, 12.40-13.25

IV

Alina Kozubska

Poniedziałek, 13.35-14.20

V

Małgorzata Graban

Czwartek, 14.25-15.10

VI

Natalia Halikowska

Poniedziałek, 12.35-13.20

VII

Aleksandra Mazurkiewicz

Poniedziałek, 12.30-13.10

Wtorek, 12.30-13.10

VIII

Marzena Kazieczko

Piątek, 12.30-13.30

IX

Aneta Gac

Wtorek, 14.40-15.25

X

Justyna Dziubak-Sobiechowska

Środa, 13.35-14.20

 

Zajęcia wspierające

Grupa

Prowadzący

Czas i miejsce realizacji /dzień tyg. godz.

I

Teresa Halikowska

poniedziałek, 11.40-12.25

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
    ul. Reymonta 1
    59-225 Chojnów
    sp3chojnow@poczta.onet.pl
  • 76 81 88 543

Galeria zdjęć