A w zasadzie wicemistrzowie. Sezon piłkarski zbliża się już w tym roku do końca, ale końcówka obfitowała w ciekawe rozgrywki. Nasi uczniowie brali udział w podsumowaniu Football Academy zajmując II miejsce. Podobnie szkolna drużyna uczniów klas V rozegrała emocjonujące mecze w Turnieju Tymbarka. Orliki z SP3 uległy dopiero w ostatnim meczu podczas rzutów karnych i zajęli ostatecznie II miejsce wśród 10 drużyn występujących w tym turnieju. W drużynie Orlików występowała również Oliwka z Vb.
Zdjęcia w galerii zdjęć (brakuje kilku zawodników na zdjęciach).
