W ostatnim tygodniu również dzieci z klasy Ib i IIb odwiedziły złotoryjski Vitbis, gdzie oprócz zwiedzania zakładu mogły wziąć udział w warsztatach zdobienia ozdób choinkowych. Prace dzieci i ich mam wyszły naprawdę świetnie. Wychowawcy i uczestniczące w wycieczce mamy przywiozły ze sobą dwa pudła wytworów ich dzieci. Po „ciężkiej” pracy dzieci zrobiły sobie piknik, korzystając z pięknej pogody.
Zdjęcia (p. A. Czarnej i p. A. Sandulskiej) w galerii zdjęć.
