Przez trzy dni klasy II a i II b przebywały w Domu Wczasów Dziecięcych w Przemkowie. Dzieci brały udział w bardzo ciekawych warsztatach, zabawach na świeżym powietrzu, dyskotece. Na piernikowych zajęciach samodzielnie zdobiły kolorowymi lukrami otrzymane pierniczki (zabrały je potem do domu), na zajęciach tkackich utkały miniaturowy kolorowy dywanik, w gospodarstwie agroturystycznym w Borówkach świetnie bawiły się na świeżym powietrzu oraz same wykonały ciasto i ukształtowały podpłomyki. Upieczone później na płycie pieca, posmarowane konfiturami domowej produkcji smakowały wyśmienicie. Pogoda wspaniała, opieka w domu wczasowym profesjonalna i … zadowolenie, jakie towarzyszyło wszystkim - dzieciom i wychowawcom.
Zapraszamy do galerii zdjęć.