Złotoryjski Vitbis odwiedzili dzisiaj kolejni uczniowie z naszej szkoły. Tym razem były pierwszaki z klasy Ia i Ic ze swoimi wychowawczyniami i rodzicami. Jak zwykle oprócz zwiedzania samego zakładu najciekawszą częścią wyjazdu były warsztaty w malowaniu światecznych bombek.
Zdjęcia w galerii zdjęć.
