W ostatni piątek na chojnowskim Orliku został rozegrany turniej piłkarski dla uczniów z rocznika 2001 i młodszych pod nazwą Dolnośląskie Euro 2012. Naszą szkołę reprezentowała połączona drużyna klasy IVa i IVb pod nazwą "Trójka". Nasi zawodnicy rozegrali 5 meczów odnosząc 3 porażki i 2 zwycięstwa. Ostatecznie zajęli 4 miejsce.
Zdjęcia w galerii - z portalu chojnow.pl , gdzie również można szerzej przeczytać o tym turnieju.
