W ramach programu "Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji" uczniowie z klasy Vb odwiedzili w dn. 16 maja Jawor. Głównym celem tej wycieczki było Multicentrum. Korzystając jednak z wolnego czasu uczniowie pod opieką nauczycieli odwiedzili również Muzeum Regionalne w Jaworze, gdzie brali udział w produkcji pierników. Później - praca w Multicentrum.
Zdjęcia - w galerii zdjęć.
