W marcu odbył się konkurs plastyczny poświęcony tradycjom związanym z Wielkanocą. Dzieci z klas I- III wykonywały pisanki na wyciętych z papieru szablonach. Uczniowie wykazali się dużą wyobraźnią i pomysłowością, wykorzystując przeróżne techniki i materiały. Na konkurs wpłynęło 42 prace, a wystawę pokonkursową można oglądać w holu obok sali gimnastycznej. Oto lista nagrodzonych:
GRAND PRIX - Julia Kamińska - II c
I miejsce
Alicja Piechowiak II b
Kasia Ostropolska III b
II miejsce
Oliwia Godecka II a
Michał Piróg II c
III miejsce
Angela Kozioł III b
Natalia Woronowicz II c
Hanna Socha II c
wyróżnienia
Anna Orłowska II a
Laura Wiśniewska II a
Marysia Perlak II c
Oskar Sandulski II b
Jagoda Musiał III b
Piotr Malica II a
Aleksandra Cichońska II c
Katarzyna Piątek I d
Karolina Krzyśków I a
Klaudia Ziembowska I d
Martyna Kucfir I a
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Urszula Bisiorek
Zdjęcia w galerii zdjęć.