Nawigacja

 • Zajęcia z umuzykalniania.

  Zajęcia z umuzykalniania.
  15.10.2018

  Po raz pierwszy w tym roku szkolnym przyjechali do nas muzycy z Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Tym razem byli to muzycy, którzy nie na co dzień występują w filharmonii. Prawdziwi Indianie, którzy zaprezentowali swoją muzykę  - muzykę Indian Północnoamerykańskich. 

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Warsztaty w Farmie Martynika.

  Warsztaty w Farmie Martynika.
  15.10.2018

  12 października klasa 1b wzięła udział w warsztatach "Ginące zawody" na Farmie Martynika w Jaroszòwce. Wycieczka została dofinansowania ze środków Działaj Lokalnie 2018. 

  Joanna Godecka

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Przedstawienie klasy IIa z okazji DEN.

  Przedstawienie klasy IIa z okazji DEN.
  12.10.2018

  Klasa IIa pod opieką swoich wychowawczyń przygotowała dla uczniów klas młodszych oraz pracowników szkoły i nauczycieli przedstawienie.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Rogatym szlakiem.

  Rogatym szlakiem.
  12.10.2018

  02 października dla uczniów kl. 2 B odbyły się ciekawe warsztaty edukacyjno - ekologiczne w Rogatej wsi w Konradówce. Po pieszym przybyciu do wioski, dzieci wzięły udział w warsztatach: "Wykręcanie z siana", w "Byczej olimpiadzie", a także odwiedziły zagrodę edukacyjną "Pod byczym rogiem". Na zakończenie czekała na nich gra terenowa " Rogatym szlakiem" i pieczenie kiełbasek. Dzieci w dobrym nastroju pod opieką Rodziców i wychowawczyni wróciły pieszo do szkoły.

  Maria Kawerska

  Zdjęcia Jolanta Ćwiklińska i Kinga Rutkowska-DiSanti.

 • Klasa IIb ze wrocławskim zoo.

  Klasa IIb ze wrocławskim zoo.
  12.10.2018

  Dnia 12 września uczniowie kl. 2B pod opieką Rodziców i wychowawczyni zwiedzili wrocławski ogród zoologiczny, a także Afrykarium. Uczniowie i wychowawczyni dziękują Rodzicom za współorganizację udanej wycieczki.

  Maria Kawerska

  Zdjęcia Jolanta Ćwiklińska i Kinga Rutkowska-DiSanti.

 • Wycieczka klasy IIIa.

  Wycieczka klasy IIIa.
  11.10.2018

  Klasa IIIa odwiedziła Lipiany czyli Wioskę Smaków.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Wycieczka klasy Ib do Legnicy.

  Wycieczka klasy Ib do Legnicy.
  11.10.2018

  3 października klasa 1b była na wycieczce w Legnicy. Zwiedzaliśmy zamek piastowski i palmiarnię.  Niezapomnianych wrażeń dostarczył nam pobyt w Parku Trampolin.

  Joanna Godecka

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Dzień Chłopaka w klasie Va.

  Dzień Chłopaka w klasie Va.
  02.10.2018

  28 września dziewczyny z klasy 5a złożyły życzenia swoim kolegom z okazji Dnia Chłopaka, oczywiście do życzeń dołączyła wychowawczyni. Były upominki i słodkości. Taki dzień to okazja do milej rozmowy i wspomnień, a także wspólnej fotografii.

  Wych. I. Hibner-Majewska

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Lekcja w lesie.

  Lekcja w lesie.
  01.10.2018

  W środę 26 września klasa III a odbyła lekcję przyrody nie w klasie, ale w lesie. Pojechaliśmy do Jaroszówki. Tam czekał na nas pan Jerzy Kucharski (emerytowany nauczyciel), który oprowadził dzieci po najbliższej leśnej okolicy. Pokazał ślady zwierząt, zaprezentował różne rośliny, w tym ciekawe drzewa. Uczniowie poznali trzy gatunki dębu, zobaczyli miejsce nocnego buszowania dzików, widzieli leśną ambonę. Spacerując po lesie każdy zbierał skarby. Przydały się później w klasie do wykonania ciekawych prac plastycznych. Po spacerze, na specjalnie przygotowanym miejscu czekało na nas ognisko, którym zajęły się mamy uczniów – p. E. Kucharska i p. A. Kruk. Dzieciaki upiekły kiełbaski i smakiem zjadły, pobiegały po łące i zadowolone oraz dotlenione wróciły do szkoły. Serdeczne podziękowania dla pana Jerzego i mam, które pomogły w organizacji wycieczki.

  Wych. B. Kruk

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Żywa lekcja historii.

  Żywa lekcja historii.
  25.09.2018

  Agencja Widowisk Historycznych Arkona z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości, zaprezentowała naszym uczniom spektakl - lekcję historii o początkach powstania państwa polskiego po latach rozbiorów.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Od ziarenka do bochenka – wycieczka klasy IIIa do piekarni.

  Od ziarenka do bochenka – wycieczka klasy IIIa do piekarni.
  25.09.2018

  W piątek odwiedziliśmy piekarnię p. Stanisława Kryszczuka. Nasza wizyta w tym miejscu związana była z całym cyklem tematycznym poświęconym roślinom uprawnym, produktom zbożowym, rodzajom chleba. Będąc w piekarni uczniowie poznali cykl powstawania chleba,  zobaczyli urządzenia potrzebne do produkcji pieczywa. Każdy dostał kawałeczek ciasta i sam formował maleńki chlebek. Uczniowie spróbowali świeżo pokrojony chleb, nawet sama kromka bez dodatków smakowała. Na koniec otrzymaliśmy słodki poczęstunek, każdy dostał pysznego pączka. Dziękujemy panu Stanisławowi Kryszczukowi za oprowadzenie po piekarni i przybliżenie pracy piekarza.

  Wych. B. Kruk

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Ib w Ostaszowie.

  Ib w Ostaszowie.
  24.09.2018

  Klasa Ib ze swoją wychowawczynią odwiedziła wioskę indiańską w Ostaszowie.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Święto pieczonego ziemniaka.

  Święto pieczonego ziemniaka.
  15.09.2018

  Klasa IVb ze swoją wychowawczynią i opiekunami wybrała się do Konradówki na święto pieczonego ziemniaka.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • 13.09.2018

  12 września już po raz szósty odbyła się ogólnopolska akcja "Narodowe Czytanie". Patronami akcji była jak zawsze para prezydencka. W tym roku cała Polska czytała "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego. Uczniowie klasy VIIIa i VIIIb wraz z gimnazjalistami uczestniczyli w szkolnej akcji czytelniczej. Pod kierownictwem p. E. Myszograj i p. M. Lis grupa gimnazjalistów przygotowała krótki program poświęcony Żeromskiemu i jego twórczości.
  Słuchaliśmy z zainteresowaniem fragmentów z "Przedwiośnia", poszerzaliśmy wiedzę o jego twórcy. Rys epoki uświadomił nam wielki wpływ wydarzeń historycznych na treść utworu. Występy młodzieży nabrały tempa przy archiwalnych nagraniach muzyki retro i tańcach rodem z XX-lecia międzywojennego.
  Umiłowanie Polski można było usłyszeć w każdym słowie pisarza . Czego doświadczyliśmy i za co dziękujemy.
  Wychowawca kl. VIIIa Ewa Wołoszyn.

 • Grupa Hajdasz dla uczniów.

  Grupa Hajdasz dla uczniów.
  07.09.2018

  4 września przed naszymi uczniami zaprezentowała się grupa Hajdasz zachęcająca do udziału w swoich cotygodniowych zajęciach. 

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019.
  03.09.2018

  Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom udanego roku szkolnego, dziesięciu miesięcy sukcesów, łatwości w rozwiązywaniu problemów, efektywnie i bezpiecznie spędzonego czasu.

  Zdjęcia w gelrii zdjęć.

 • Stypendia dla najlepszych.

  Stypendia dla najlepszych.
  01.09.2018

  30 sierpnia wręczone zostały stypendia Burmistrza Miasta Chojnowa dla najlepszych uczniów. Wśród wyróżnionych byli nasi obecni uczniowie oraz nasi absolwenci. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Stypendium szkolne 2018/2019.

  Stypendium szkolne 2018/2019.
  16.08.2018

  W sekretariacie szkoły można pobierać druki wniosków o przyznanie stypendiów szkolnych - świadczenia pomocy materialnej o charakterze socjalnym. Stypendium przysługuje uczniom zamieszkałym na terenie miasta Chojnowa, u których w rodzinie dochód netto na jedną osobę w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku nie przekracza 514 zł.

  Wypełnione wnioski wraz z decyzją dyrektora szkoły o pozytywnym zaopiniowaniu należy składać od 01 września 2018 r. do 15 września 2018 r. w Urzędzie Miejskim w pokoju nr 9.

 • Terminy, terminy...

  Terminy, terminy...
  13.08.2018

  Zgodnie ze ogłoszonym w czerwcu harmonogramem czynności związanych z zakończeniem roku szkolnego 2017/2018 i rozpoczęciem roku szkolnego 2018/2019 przypominamy, że egzaminy poprawkowe odbędą się w poniedziałek 27 sierpnia 2018 r. o godz. 10.00 w szkole przy ul. Kościuszki. Rada pedagogiczna rozpoczynająca nowy rok szkolny odbędzie się czwartek 30 sierpnia 2018 r. o godz. 10.00. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 dla wszystkich klas tj. od I do VIII - poniedziałek, 3 września 2018 r. o godz. 9.00 na placu przed szkołą.

 • "Aktywna tablica" - zapytanie cenowe.

  "Aktywna tablica" - zapytanie cenowe.
  16.07.2018

  Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnowie zwraca się z zapytaniem cenowym dotyczącym zakupu, montażu i szkolenia dla nauczycieli 2 monitorów interaktywnych w związku z uzyskaniem dotacji w ramach programu "Aktywna tablica".

  Zapytanie ofertowe na dostawę, montaż i szkolenie dla nauczycieli 2 monitorów dotykowych wraz z OPS lub INTEL NUC:

  Specyfikacja produktu (minimalne parametry):

  Technologia dotyku:      podczerwień

  Panel:   65" LED

  Przekątna:          65"

  Powierzchnia:   hartowane szkło – grubość 4 mm

  Rozdzielczość panelu:   3.840 x 2.160

  Jasność:               350 cd/m2

  Czas reakcji:       8 ms

  Kontrast:             1200:1

  Wyświetlane kolory:      1,07 mld

  Kąt widzenia:    178° / 178°

  Żywotność panelu:         30.000 h

  Grubość wzmocnionej szyby:    4 mm

  Rozdzielczość dotyku:   32767 x 32767 punktów

  Sposób obsługi:               palec lub dowolny wskaźnik

  Czas reakcji dotyku:       < 15 ms

  Połączenie z komputerem:        USB

  MirrorOP wbudowany odbiornik do bezprzewodowej transmisji obrazu z telefonu lub tabletu

  Wejścia wideo: Composite (CVBS), Display Port, HDMI (3x), VGA (D-Sub15)

  Wyjścia wideo: HDMI

  Wejścia audio:  Mini jack 3.5 mm

  Wyjście audio:  Mini jack 3.5 mm

  Wbudowane głośniki:   2x 12 W

  Dodatkowe funkcje:      Android OS min. 5.0.1, menu dotykowe OSD, slot OPS, wbudowany odtwarzacz multimediów

  Odtwarzanie mediów z nośnika USB:    tak

  Dołączone akcesoria:    Pilot z bateriami, pisaki (3 szt), przewód audio (5m), przewód USB (5m), przewód VGA (5m), przewód zasilający (3m), skrócona instrukcja obsługi, uchwyt montażowy ścienny

  Certyfikaty:        CE, ISO 9001, ISO 14001

  Gwarancja:        3 lata/2 lata na panel

  Oprogramowanie zapewniające m.in. tryb „białej tablicy”

  OPS/NUC: procesor Celeron, dysk SSD, system

  Oferty proszę przesyłać na adres e-mail szkoły: sp3chojnow@poczta.onet.pl do dn. 25 lipca 2018 r.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
  ul. T. Kościuszki 30
  59-225 Chojnów
 • 76 81 88 543

Galeria zdjęć