Nawigacja

 • Zapytanie ofertowe.

  14.12.2017

  W zakładce "Zamówienia publiczne" pojawiło się nowe zapytanie ofertowe na dostawę artykułów żywnościowych do stołówki szkolnej Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie.

 • Świąteczne warsztaty w klasie IIIb.

  14.12.2017

  Uczniowie kl. III b pod kierunkiem swoich rodziców i wychowawczyni wykonali stroiki świąteczne. Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przedsięwzięcie a szczególnie p. Katarzynie  Degusz oraz p. Ewelinie Wiśniewskiej, p. Justynie Szapował, p. Annie Głębockiej.

  Anna Iwanicka

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Wyjście klasy IIId do muzeum.

  13.12.2017

  Uczniowie klasy IIId pod opieką swojej wychowawczyni odwiedzili chojnowskie Muzeum Regionalne, gdzie oprócz zwiedzenia wystawy poświęconej formom do wypieku pierników wzięli udział w warsztatach zdobienia już upieczonych pierników. Efekty ich prac były niezwykłe.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Piernikowe warsztaty w PZS.

  13.12.2017

  Uczniowie klas VII pod opieką p. Klucznik i Wołoszyn odwiedzili warsztaty kulinarne chojnowskiego Powiatowego Zespołu Szkół, gdzie na zaproszenie Dyrektora Szkoły – p. Mariusza Kowalczyka wzięły udział w profesjonalnych warsztatach pieczenia pierników. Pod czujnym okiem starszych koleżanek i kolegów z PZS samodzielnie przygotowywali ciasto oraz wykroje pierników, które po upieczeniu zdobili przygotowując w ten sposób świetne, małe prezenty świąteczne.

  Podziękowania do PZS za super pomysł i zaproszenie.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Wycieczka klasy IIIa do Vitbisu.

  13.12.2017

  Klasa IIIa pod opieką swojej wychowawczyni oraz rodziców wybrała się do Złotoryi, gdzie odwiedziła zakład produkujący ozdoby choinkowe Vitbis. Oprócz zwiedzania dzieci wzięły udział w warsztatach, podczas których mogły samodzielnie ozdobić bombki.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Eksperymenty naukowe w klasie IIId.

  13.12.2017

  Trwają poniedziałkowe spotkania z eksperymentami naukowymi w klasie IIId, podczas których uczniowie prezentują ciekawe pokazy związane z nauką. Tym razem własnoręcznie przygotowane eksperymenty zaprezentowali: Wiktoria Gołębiewska, Julia Machaj i Marysia Knopp. Jak zwykle cieszyły się one dużym zainteresowaniem pozostałych dzieci.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Klasa IVc w Farmie Martynika.

  12.12.2017

  Klasa IVc na warsztatach w Farmie Martynika.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Klasa IIIa i pierniki.

  12.12.2017

  Klasa IIIa na warsztatach w muzeum.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Konkurs zDolny Ślązaczek.

  12.12.2017

  W ubiegły czwartek Marta Krasna z klasy 7a brała udział w Powiatowych Eliminacjach III Dolnośląskiego Konkursu Języka Niemieckiego zDolny Ślązaczek. Z niecierpliwością czekamy na dalsze wyniki. Gratulacje!

  Katarzyna Adamska

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Stypendiada Wczesnoszkolna.

  12.12.2017

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się zmagania uczniów naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie Stypendiada Wczesnoszkolna. W czterech konkursach: czytelniczym „Abecadło”, ortograficznym „Ortografek”, matematycznym „Plusik” oraz plastycznym „Plastuś”, w sumie wzięło udział 69 uczniów z klas II i III. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy i życzymy jak najlepszych wyników .

  Tekst: Katarzyna Jędraszczyk

  Zdjęcia: Patrycja Olejnik, Katarzyna Jędraszczyk

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Akademia Bezpiecznego Puchatka.

  12.12.2017

  Na przełomie listopada i grudnia uczniowie klas pierwszych wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Koordynatorem tego programu w naszej szkole jest pani pedagog Helena Malak- Fotiadis, która była odpowiedzialna za przeprowadzenie zajęć z pierwszakami z zakresu bezpieczeństwa i zasad udzielania pierwszej pomocy. Na zakończenie ciekawych zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali specjalne książeczki edukacyjne, dzięki którym łatwiej przygotują się do Ogólnopolskiego Testu Wiedzy o Bezpieczeństwie, odbywającego się w grudniu. Tym samy nasza szkoła uzyskała Certyfikat potwierdzający udział w IX edycji programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka” w roku szkolnym 2017/2018.

  Tekst i zdjęcia: Katarzyna Jędraszczyk

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Odwiedziny w szkole gościa ze Szkocji.

  07.12.2017

  Do naszej szkoły zawitał dzisiaj niezwykły gość. Prosto ze Szkocji na spotkanie z naszymi uczniami przyleciał Eddie Millar. To niezwykły człowiek, który od prawie 10 lat przyjeżdża do Polski do swoich przyjaciół. Odwiedza również szkoły, w których opowiada uczniom o Szkocji i Szkotach. Tak było również dzisiaj. Eddie nie pojawił się u nas w tradycyjnym kilcie, ale obiecał, że następnym razem na pewno będzie w niego ubrany. Opowiadał dzieciom o swoim kraju, zamkach, miastach, ludziach, o potworze z Loch Ness, o Williamie Walles'ie, o J.K. Rowling oraz o drużynach piłkarskich ze Szkocji. No i oczywiście odpowiadał na wiele pytań uczniów kierowanych do niego. Podziękowania dla p. Miłosza za organizację wizyty.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Mikołaj w szkole.

  06.12.2017

  Naszą szkołę odwiedził dzisiaj Mikołaj  z elfami. Uczniowie poszczególnych klas witali Mikołaja i jego świtę piosenkami. Był też czas na wspólną zabawę. Specjalnie dla dzieci życzenia i kolędę przedstawiały roboty: Yogi i Bubu pod opieką młodych programistów. A później wszyscy otrzymywali z rąk Mikołaja i elfów prezenty pięknie przygotowane przez rodziców. Nauczyciele i pracownicy szkoły również otrzymali słodkie upominki. Po odwiedzinach w szkole Mikołaj ruszył do chojnowskich urzędów, przychodni, biblioteki, muzeum, poradni, sklepów oraz ośrodka Niebieski Parasol. Najpiękniejszym podziękowaniem był uśmiech ludzi, z którymi się spotykał.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Kiermasz bożonarodzeniowy.

  06.12.2017

  Na parterze, w holu szkoły od dzisiaj do piątku otworzył swoje podwoje świąteczny kiermasz. Wśród bardzo wielu świątecznych rzeczy można kupić m.in. stroiki, bombki, pierniki, słodycze itp. Zapraszamy do odwiedzin i zakupów. Kiermasz firmuje Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Odwiedziny górnika w szkole.

  04.12.2017

  Zdjęcia p. Joanna Godecka.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Warsztaty świąteczne.

  01.12.2017

  Uczniowie klas V pod opieką wychowawczyń oraz niektórzy rodzice oraz animatorzy ostatnie dwa dni spędzili na pracach przy tworzeniu pięknych ozdób świątecznych. Prace te będzie można nabyć podczas świątecznego kiermaszu - już 6 grudnia.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Nowe prace w szkolnych galeriach.

  01.12.2017

  Zapraszamy do szkolnych galerii na wystawę nowych prac uczniów.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Zabawa andrzejkowa klas IV-VII.

  30.11.2017

  Zabawa andrzejkowa klas IV-VI.

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Dzień Pluszowego Misia w klasie IIIc.

  30.11.2017

  Uczniowie klasy IIIc obchodzili w piątek Dzień Pluszowego Misia. Każdy przyniósł swoje ulubione pluszaki, więc wszyscy otrzymali certyfikaty Przyjaciela Pluszowego Misia. Przeczytaliśmy historię misia, obejrzeliśmy film o produkcji maskotek, a także bawiliśmy się z pluszakami w rytm naszej ulubionej muzyki. To był dzień pełen wrażeń.

  Tekst i zdjęcia: Patrycja Olejnik

  Zdjęcia w galerii zdjęć.

 • Kiermasz świąteczny.

  28.11.2017

  Stowarzyszenie Przyjaciół Trójki przy Szkole Podstawowej nr 3 organizuje w dn. 6.12-8.12.2017 (od środy do piątku) kiermasz bożonarodzeniowy. Kiermasz zostanie otwarty na parterze szkoły. Zapraszamy do współpracy wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Prosimy o domowe wypieki (ciasta, ciasteczka, pierniczki itp.) oraz wszelkiego rodzaju rękodzieła, dekoracje świąteczne i ozdoby choinkowe. Zbieramy również zabawki, maskotki i książki o tematyce świątecznej i zimowej. Wszystkie wyroby zostaną sprzedane podczas kiermaszu. Uzyskane środki pieniężne przeznaczone zostaną na wyposażenie szkoły.

  Prosimy o pomoc w organizacji kiermaszu i zapraszamy do zakupów.

  Prosimy o powiadomienie uczniów i rodziców.

  Razem znów możemy więcej!

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie
  ul. T. Kościuszki 30
  59-225 Chojnów
 • 76 81 88 543

Galeria zdjęć